איך בוחרים מועדון לבר מצווה

בשעה טובה ועם התרגשות ענקית הגיע היום המשמעותי והחשוב עבור הבן מצווה, אשר עובר שינוי משמעותי בחיים והופך לנער בוגר. גיל המצווה, הוא גיל שכל נער יהודי בארץ ישראל עובר וחווה חוויה של פעם בחיים.

רבים מהנערים החוגגים בר מצווה, מעוניינים בחגיגה אותנטית שלא תשאיר אף ילד משועמם באירוע. ובכן, תחום המועדונים לבר מצווה תפסה תאוצה והפכה לחגיגה פופלארית אשר מושכת קהל ילדים רחב לחגוג אירוע בלתי נשכח.

 

כמות המוזמנים והתאמת המועדון

 

ראשית, לפני שאתם מתחילים בסיבוב אחר מועדון לבר מצווה בירושלים או בסביבה הקרובה אליכם, רצוי לעשות רשימה מסודרת של מספר המוזמנים שיהיו נוכחים באירוע. שנית, התאמת עיצוב המועדון שאליו התחבר הבן מצווה. כידוע,  מבחר המועדוני בר מצווה ממשיכה להתרחב בעוד גדלים, סגנונות ועיצובים שונים.

לכן, הבן מצווה יחד עם הוריו יבחרו את המועדון שהכי הלהיב אותו וכמובן ילהיב את חבריו וכל המוזמנים.

דבר שמהווה חשיבות רבה להצלחה של אירוע קסום.

 

מה לבדוק לפני בחירה

 

בראש ובראשונה, יש לבדוק את היחס והשירות שאתם מקבלים מבעל המקום. דבר נוסף, יש לתשאל ולבדוק אלו דברים נכללים בעסקה. בין אם מדובר על שילוב אטרקציות מדליקות, לבין דוכני מזון וכן הלאה.

דבר נוסף,רצוי לבדוק את תשתית המקום יחד עם הסאונד ואיכות המוסיקה שבמקום. דבר שמשפיע רבות על החוויה והאווירה כולה. דבר אחרון שחשוב לא פחות, הוא הקולינריה שבמועדון.

רצוי לבדוק איזה תפריט מציע אותו מקום שתבחרו. יש לשים לב, כי במקום יש רישיון מסודר לערוך אירועים בראש שקט וללא דאגות.

 

אירוע שלא שוכחים בחיים

 

אחד הפרמטרים המשפיעים על מקום האירוע הינו התקציב. ההורים הם אלו שמשלמים והם אלו שיחליטו האם המועדון מתאים לתקציב שחשבו להשקיע או לא מתאים.

אך דבר זה לא יכול להשפיע על השמחה והחגיגה הגדולה שתהייה במועדון. כאשר כל החברים רוקדים בקצב המוסיקה ונהנים מהאווירה המיוחדת שיש במועדון.

אירוע בר מצווה הוא בהחלט פעם בחיים ולא ישכח בעוד המון שנים, אלא רק יעלה זיכרונות מופלאים.

מועדון הג’סטיס מזמין אותכם לחגוג אצלנו ולהנות ממבחר הפתעות ואטרקציות מהנות.

 

למה כדאי לחגוג אצלנו בג'סטיס

איך בוחרים מועדון לבר מצווה

 האנגר לאירועים במתחם תחנת הרכבת

 האנגר לאירועים במתחם תחנת הרכבת

053-934-5181​

053-934-5181​