איך לבחור מקומות לחתונה קטנה בירושלים

ירושלים היא עיר מיוחדת במינה ויש בה את הקסם שאין בשום מקום אחר. יש בירושלים מסתוריות רבה, אווירה של קדושה בחלק מן השכונות ויש בה נופים ייחודים שלא ניתן למצוא בערים אחרות. אלה הסיבות שבגינן כאשר רוצים לארגן איזשהו אירוע ובעיקר חתונה ישר חושבים על ארגון החתונה בירושלים וכך ליהנות גם מהאווירה הקסומה שהעיר מציעה. כאשר מדובר ב מקוחתונה קטנה הרי שהמשימה פשוטה אפילו יותר מפני שהרבה יותר קל לגרום למעט אנשים להגיע לירושלים מאשר לרבים, בעיקר אם אין הם גרים בסביבתה.

 

מה צריך לבדוק כשמחפשים מקום לחתונה קטנה?

 

כאשר רוצים לארגן חתונה קטנה או אפילו טקס חינה בירושלים הדבר החשוב ביותר לבודק בראש ובראשונה הוא אילו מקומות לאירועים קטנים בירושלים מתאימים למספר המוזמנים הרצוי. בדרך כלל יהיו אלה מסעדות או בתי קפה אשר מסכימים לסגור את דלתותיהם בפני הקהל הרחב ולהכניס אך ורק את אורחי החתונה. כך הופך כל חלל המסעדה או בית הקפה לשטח של החתונה והאורחים יכולים לנוע בחופשיות בכל מקום שירצו מבלי להיתקל באנשים שאינם קשורים לאירוע. גם לבעלי המקום יהיה זה נוח הרבה יותר.

 

פרטים נוספים שחשוב לבדוק אודות מקומות מסוימים הם אפשרויות הגישה – כלומר האם קל או מסובך לנסוע לשם במידה ורוב האורחים לא מכירים היטב את ירושלים. דבר נוסף וחשוב שכדאי לתת עליו את הדעת הוא וידוא כי המקום אינו נמצא בקרבת שכונות דתיות או חרדיות אשר הגישה אליהן או דרכן לא אפשרית במידה והחתונה אמורה להתקיים ביום שישי או שבת. כדאי לוודא שבאזור מקום החתונה המיועד יש מספיק מקומות חנייה ואין צורך להרחיק לכת.

 

לצפייה בגלריה לחץ כאן

 

למה כדאי להתחתן בירושלים

 

ירושלים היא עיר הבירה של ישראל וככזאת היא מציעה שלל מקומות אטרקטיביים ומיוחדים שיהוו את התפאורה המושלמת לחתונה או לכל אירוע משמש אחר. כאשר ירושלים מוזכרת בתפילות וברכות החופה הרי שאך סמלי זה להתחתן בשטחה ולשלב אותה – הלכה למעשה בטקס החופה ובאירוע המשמח שיגיע אחריו עם חברים, בני משפחה ואנשים שמגיעים מרחוק במיוחד על מנת לשמח את הזוג.

חתונה קטנה בירושלים

 האנגר לאירועים במתחם תחנת הרכבת

 האנגר לאירועים במתחם תחנת הרכבת

053-934-5181​

053-934-5181​