מאמרים

כיצד להפיק כנסים בירושלים

 

הפקת כנסים אינה עניין של מה בכך. כדי שכנס יהיה מוצלח, יש לתת לא מעט תשומת לב לכל הפרטים, גם לאלה מביניהם שנראים פעוטים ולא משמעותיים. אחרי הכל, תמיד אומרים שאלוהים נמצא דווקא בפרטים הקטנים, והפרטים הללו הינו בדיוק הדברים עליהם הכנס יכול לקום או ליפול. על אילו דברים כדאי לשים דגש כאשר מתכננים כנס בירושלים?

 

להמשך קריאה >>>

כנסים בירושלים

איך לבחור מקומות לחתונה קטנה בירושלים

 

ירושלים היא עיר מיוחדת במינה ויש בה את הקסם שאין בשום מקום אחר. יש בירושלים מסתוריות רבה, אווירה של קדושה בחלק מן השכונות ויש בה נופים ייחודים שלא ניתן למצוא בערים אחרות. אלה הסיבות שבגינן כאשר רוצים לארגן איזשהו אירוע ובעיקר חתונה ישר חושבים על ארגון החתונה בירושלים וכך ליהנות גם מהאווירה הקסומה שהעיר מציעה.

 

להמשך קריאה >>>

חתונה קטנה בירושלים

איך נערכים לאירועים קטנים בירושלים

 

אירוע קטן הוא אירוע המוגדר בדרך כלל על פי מספר המוזמנים המתארחים בו, ועל פי המקום בו הוא נערך. במרבית המקרים, אירוע קטן ייחשב לאירוע של עד 100 אנשים, והוא נערך בדרך כלל במסעדות, לופטים, וילות לאירועים או אולמות אירועים ייעודיים לאירועים קטנים. ההיערכות לאירועים קטנים זהה להיערכות לכל אירוע אחר, אם כי מאחר ומדובר באירוע קטן יותר, קל יותר ומהיר יותר להיערך לאירוע ולסגור את כל הלוגיסטיקה מאחוריו.

 

להמשך קריאה >>>

אירוע קטנים בירושלים

איך לבחור אולם אירועים בירושלים

 

יש מגוון גדול של אולמות וגני אירועים בעיר ירושלים, כאשר היצע רחב זה מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו ליהנות מאפשרות בחירה כמעט בלתי מוגבלת בהתאם לצרכינו האישיים. אולם כידוע לעתים המגוון הגדול רק הופך את הבחירה להרבה יותר סבוכה וקשה. בשורות שלהלן נציג מספר שיקולים שחשוב להביאם בחשבון בזמן שבוחרים אולם אירועים בירושלים.

 

להמשך קריאה >>>

אירוע קטנים בירושלים

איך בוחרים מועדון לבר מצווה

 

בשעה טובה ועם התרגשות ענקית הגיע היום המשמעותי והחשוב עבור הבן מצווה, אשר עובר שינוי משמעותי בחיים והופך לנער בוגר. גיל המצווה, הוא גיל שכל נער יהודי בארץ ישראל עובר וחווה חוויה של פעם בחיים. רבים מהנערים החוגגים בר מצווה, מעוניינים בחגיגה אותנטית שלא תשאיר אף ילד משועמם באירוע. ובכן, תחום המועדונים לבר מצווה תפסה תאוצה והפכה לחגיגה פופלארית אשר מושכת קהל ילדים רחב לחגוג אירוע בלתי נשכח.

 

להמשך קריאה >>>

אירוע קטנים בירושלים

רעיונות איך לחגוג בת מצווה בירושלים

 

וודאי גם אתם מצאתם את עצמכם בלבטים ותהיות, איך לחגוג בת מצווה בעיר הקודש ירושלים כאשר הבחירה רחבה וההחלטה אינה קלה. ובכן, זהו היום המרגש והחשוב עבור ביתכם אשר עוברת שינוי מילדות לבגרות ונכנסת לגילה ה- 12. כאמור, רעיונות לחגיגת בת מצווה בירושלים יש בשפע ואתם אלו שרק צריכים לבחור לאיזה חגיגה היא הכי תתחבר. בין אם מדובר, על חגיגה במועדון בת מצווה בירושלים, לבין סיור או מסעדה וכן הלאה.

 

להמשך קריאה >>>

בת מצווה בירושלים

מדוע ילדים נמשכים לחגוג במועדון בר מצווה

 

ילדים הם עם תחרותי וידוע שהם נוהגים לערוך השוואות בינם ולבין עצמם. בגיל הגן והינקות ההשוואות הללו קשורות בדרך כלל בצעצועים, ובגיל ההתבגרות לעומת זאת הן עוסקות בבגדים. ההשוואות הללו הולכות ופוחתות ככך שמבשיל גיל ההתבגרות ועם התפתחות תקינה של הנער המתבגר.

 

להמשך קריאה >>>

מועדון לבר מצווה

 האנגר לאירועים במתחם תחנת הרכבת

 האנגר לאירועים במתחם תחנת הרכבת

053-934-5181​

053-934-5181​